Santechnikos paslaugos Kaune

Mūsų įmonė teikia santechnikos paslaugas Kaune ir Kauno rajone. Santechnikos įranga montuojama naujuose ir renovuojamuose namuose, butuose ir kt. patalpose. Dažnas atvejis, kai namuose sugenda santechnikos įranga: varva čiaupas, vandenį praleidžia sklendės, bėga vanduo tualete, pradeda leisti vamzdžiai. Laiku nepastebėtas gedimas dažnai baigiasi išmaudytais kaimynais ir patirtais nuostoliais. Daug dirbame ir su santechnika naujoms statyboms, įrengiame namų santechnikos sistemas, pajungiame pečius, hidroforus ir t.t. Daugiau nei kas dešimtam gyventojui per metus reikalingos santechnikos paslaugos Kaune.

icon greitis_operatyvumas santechnikos paslaugos kaune

 

Teikdami santechnikos paslaugas Kaune, mūsų specialistai įvertins darbų apimtis Jūsų objekte, pateiks galimus problemos sprendimo variantus. Turime platų įvairios santechnikos tiekėjų ratą, todėl parinksime medžiagas santechnikos ir pasirūpinsime, kad darbai būtų baigti maksimaliai greitai.

 

icon_garantijaĮmonėje dirbantys specialistai turi ilgametės patirties dirbant įvairius santechniko darbus. Visiems darbams suteiksime garantijas. Sumontuosime įvairią santechnikos įrangą: vandens skaitiklius, boilerius, vandens maišytuvus, radiatorius, hidroforus, siurblius, išsiplėtimo indus. Taip pat pajungsime įvairią buitinę techniką su reikalingais įvadais: el. skalbimo mašinas, el. džiovykles, el. indaploves, maisto smulkintuvus, gartraukius ir panašiai. Montuojame visų tipų namo šildymo įrangą, katilines, akumuliacines talpas, šildomas grindis. Įrengiame tualeto ir vonios kambarį, jo stovą, sistemas namuose, butuose, kituose objektuose. Sutvarkysime vonios kambarius: pastatysime ir pajungsime vonias, dušo kabinas, vandens gyvatukus, praustuves(pakabinamas ar su spintele) ir bidė.

icon_patirtis

 

Įmonė dirba pagal įdiegtą darbų valdymo programą, todėl darbus atliksime per trumpiausią laiką. Mes ne tik žinome, kokias medžiagas ir įrankius reikia atsivežti, bet turime kiekvieno objekto nuotraukas prieš ir po. Taip pat siųdami paklausimus klientai mums gali atsiųsti savo objekto nuotraukas elektroniniu paštu – tai pagreitina kainos nustatymo procesą. Mūsų darbų dienotvarkę tvarko duomenų bazė. Taip minimalizuojame vėlavimų ar prastovų atvejus.

icon_pigu

 

Santechnikos paslaugos Kaune teikiamos už prieinamą kainą. Detalizuotas paslaugų kainas pateikiame čia. Santechnikos paslaugos Kaune tiksliausiai įvertinamos apžiūrėjus objektą, todėl registruokitės žemiau ir mes atvyksime įvertinti situacijos nemokamai. Mes nesiekiame būti pigiausi, nes pigiausi sprendimai neleidžia suteikti garantijų.

 

Taip pat skaitykite: Santechnikos darbų įkainiai

Santechnikos paslaugos Kaune

sketch_pbp