Namu projektai iki 80 kv. Statyba, konsultacijos.

Namu projektai iki 80 kv

Namu projektai iki 80 kv

 

Nedideliems pastatams mes siūlome greitą ir inovatyvų pasyvių namų statybos būdą, kai išorinės atitvaros ir stogo konstrukcija yra icon_greita Namu projektai iki 80 kv. Statyba.pagaminta iš  medinių laminato lukšto tašo lakštų, ir šiltinimo medžiagos, susuktos metalo sraigtais. Visi namu projektai iki 80 kv m. išsiskiria ir dar vienu aspektu – statybos greičiu. Namo kvadratūrai neviršijant 80 kv m. statinys yra kvalifikuojamas kaip nesudėtingas statinys, todėl statybas leidžiantis dokumentas – gaunamas supaprastinta tvarka ir statybos formalumai užtrunka kur kas trumpiau nei statant didelį namą. Tokio tipo namui ruošiamas ir supaprastintas projektas, kuriam neprivaloma užsakyti topografinę nuotrauką, turėti projektavimo sąlygas. Namu projektai iki 80 kv m. turi turėti tik savivaldybės specialisto patikrinimą bei pritarimą, kas atpigina visą procesą.

icon_silta

 

Visas inžinerinis sprendimas yra sugalvotas taip, kad būtų užtikrintas maksimalus pastato sandarumas, šiluminė varža. Pastatas atitiks visus pasyviems namams keliamus reikalavimus. Pasirinkta namo konstrukcija užtikrina sandarumą, nes visi namo elementai yra suveržiami ir užsandarinami, todėl nebėra poreikio naudoti plėveles, kurios turi tik trumpalaikį efektyvumą.Klientui pageidaujant namas testuojamas ir sertifikuojamas pagal energetinio efektyvumo klasę.

icon_pigu

 

Nors naudojamos geros kokybės medžiagos, tačiau šio tipo namų kaina nėra didesnė palyginti su standartinio namo pastatymo kaina. Namo konstrukcija pagaminta be šalčio tiltelių ir yra puikiai apšiltinta, todėl toks namas pradeda atsipirkti jau nuo pirmos eksploatacijos dienos. Rinkoje tokie pasyvūs namai ir nedideli namai turi didesnę vertę ir yra geriau parduodami, todėl tai puiki investicija ateičiai. Griežti statinio standartai užtikrina ilgalaikę pastato eksploatacijos trukmę. Pasyviame būste kur kas paprastesnės ir šildymo sistemos dėl puikaus pastato energetinio efektyvumo.

icon_perdirbama

Mes esame įsitikinę, kad mūsų pasirinkta technologija mažų namų statybai – yra ne tik ekonomiškiausia, bet ir labiausiai aplinką tausojanti. Putų polistirenas ir faniera yra vienos lengviausių. Daugumai žmonių, putų polistirenas atrodo sintetinis produktas, tačiau šis produktas yra tiesiog puikiai perdirbamas ir todėl yra vienas ekologiškiausių lyginant su kitomis statybinėmis medžiagomis. Namai pagal šią technologiją gali būti pastatyti ir iš plaušo plokščių, ir iš akmens vatos.

 

 

Kodėl namu projektai iki 80 kv m ? 

Toks pastatas priskiriamas nesudėtingo statinio kategorijai – tai paprastos konstrukcijos pastatas, kurio aukštis negali viršyti 8.5m. Šio pastato bendras plotas be rūsio negali viršyti 80 kv m Pastato rūsys gali būti vieno aukšto.Toks inžinierinis statinys turi būti paprastų konstrukcijų.Atstumas tarp atraminių konstrukcijų nesudėtinguose statiniuose neturi viršyti 6,0 m.

Namu projektai iki 80 kv m. gali būti rengiami naudojantis kito statinio supaprastinto projekto sprendiniais (reikia išlaikyti statinio matmenis ir statybos produktus). Tokiu atveju turėtume valstybės tarnautojams pateikti ir statinio, kurio sprendiniais pasinaudota, supaprastintą projektą.

Nesudėtingo statinio kategorija turi atitikti tokius kriterijus:
Sodo namelis – iki 80 kv m. plotas , iki 8,5 m aukštis;
Gyvenamasis namas – plotas ne daugiau 80 kv.m., aukštis iki 8,5 m;
Pagalbinis ūkinės paskirties pastatas (be gyvenamųjų patalpų) – plotas iki 80 kv.m., aukštis iki 8,5 m;
Šiltnamis – plotas neviršija 80 kv.m., aukštis iki 5 m;
Kiti negyvenami pastatai – iki 80 kv.m. plotas , iki 8,5 m. aukštis;
Neypatingi statiniai: įvairios užtvaros – aukštis ≥ 1 m, ≤ 2 m.(gali būti ir aukštesnės)
atraminės sienelės – aukštis ≥ 0,2 m, ≤ 1 m.(gali būti ir aukštesnės).

GREITAS STATYBOS IR ĮRENGIMO LAIKAS. Mūsų siūlomas konstrukcijos tipas leidžia klientui į patalpas įsikelti greičiau nei per vienerius metus.

TAIP PAT SKAITYKITE: NAMŲ STATYBA KAINA

Namu projektai iki 80 kv. Statyba.
sketch_pbp