Elektriko paslaugos Kaune butų elektros ūkiui

Žmogaus buityje naudojama vis daugiau ir vis įvairesnių prietaisų, kuriems reikalingas maitinimo šaltinis. Didėjant žmonių poreikiams, senos statybos bute ne visi elektros instaliacijos sprendimai yra tinkami eksploatuoti ar patogūs, o kai kurie jau nebeatitinka elementaraus saugumo reikalavimų. Elektriko paslaugos Kaune teikiamos ilgametę patirtį turinčių specialistų.

icon greitis_operatyvumas Elektriko paslaugos Kaune butų elektros ūkiui

Mes suprantame kokia svarbi elektra kiekvieno žmogaus gyvenime, todėl darbus stengiamės atlikti maksimaliai operatyviai. Elektriko paslaugos Kaune teikiamos, su klientu aptarus visą elektros instaliacijos išplanavimą, suderinus darbų atlikimo terminus. Apskaičiuosime Jūsų buto elektros apkrovas, pagal tai parinksime laidus. Šviesos jungikliai bus tinkamame aukštyje ir vietoje.

 

icon_garantijaVisos elektros jungtys bus pakeistos į šiuolaikiškas ir geriau kontaktuojančias. Senuose butuose/namuose dažnai naudojami aliuminiai laidai. Tokių laidų kontaktai reikalauja papildomos priežiūros. Atlikdami dalinį elektros tinklo tvarkymą, visas jungtis pakeisime naujomis ir kokybiškomis. Visiems darbams suteiksime garantiją.

 

icon_patirtisKiekvienas turime dirbti savo darbą, todėl visada konsultuojame klientą, kas jo elektros instaliacijos laukia ateityje, neatlikus vienų ar kitų darbų.Tinkamai sutvarkysime jūsų elektros skydą. Su klientu aptarsime elektros vartojimo ypatumus, pagal tai parengsime grandinių valdymą iš centrinio skydelio. Pajungsime nuotėkio reles, ar išmaniųjų namų valdymo modulius.

 

Sicon_saugumasenesnės statybos butuose dažniausiai įžeminimas nebuvo įrengtas. Buityje atsiranda vis daugiau prietaisų su metaliniu korpusu. Būtent todėl prisilietus prie skalbimo mašinos ar šaldytuvo jaučiame elektros srovę, kurios iškrovos gali ir nutrenkti. Tvarkant elektros tinklą įžeminimas yra būtinybė, kaip ir nuotėkio relė, kuri apsaugo nuo tokio tipo iškrovų. Sutvarkytos vietos ne tik kad nebekels problemos, bet ir užtikrins Jūsų saugumą.

 

Kas penktam butui Lietuvoje per metus reikalinga elektriko pagalba. Elektriko paslaugos Kaune teikiamos Jūsų pagalbai ir komfortui. Tinklo įrengimo klaidos ar įrangos gedimai, neteisinga eksploatacija gali sukelti ir itin didelių nuostolių. Todėl jei manote, kad Jūsų bute yra tvarkytinų el. tinklo vietų, pasirūpinkite savo saugumu. Darbų kaina ir trukmė priklauso nuo daugybės dalykų. Idealiausiu atveju darbų apimtys ir kaina aptariami po objekto apžiūros. Todėl užsiregistruokite apžiūrai:

TAIP PAT SKAITYKITE: ELEKTRIKO PASLAUGŲ ĮKAINIAI

Elektriko paslaugos Kaune butų elektros ūkiui
sketch_pbp