Namu statyba kaina

namu statyba kaina

Namu statyba kaina. Pradedant statyti namą žmogus turi gerai įvertinti savo galimybes ir išgales pasistatyti namą. Čia kaip niekur kitus svarbu devynis kartus pamatuoti, o dešimtą kirpti. Jei tie devyni kartai pamatuoti netinkamai, statybų metu gali iškilti nemažai problemų, perdarymų, keitimų, kad būtų galima įtilpti į išsvajotą pinigų sumą. Deja dažnai be rimtesnių namo projekto ar ploto keitimų to padaryti nepavyksta, todėl ypač svarbu, nepagailėti ir itin daug dėmesio skirti pirmąjai ir turbūt pačiai svarbiausiai statybų etapo daliai – projektui. Teisingi sprendimai šioje dalyje sutaupyti padeda lengviausiai. Svarbiausia projektuojant namą atsižvelgti, koks plotas yra būtinas. Kokią namo energetinio efektyvumo klasę norite pasiekti. Ne mažiau svarbus ir teisingas erdvės išplanavimas, apdailos ir statybos medžiagos. Savo klientams visada akcentuojame, kad būtina namą projektuoti pagal savo galimybes, o namo kaina ne visada nusako kiek miela jame gyventi!

Sulaukiame tikrai daug jaunų žmonių, kurie bando apsispręsti ar įsigyti namą, kotedžą ar butą ? Labai dažnai žmogus galvoja, kad namas yra per didelė prabanga, bet įvertinus, kad namas gali būti ir buto, kotedžo dydžio, kaina yra labai panaši.

Namų statyba Kaina (projektų iki 80 m2) statant tipinėmis medžiagomis ir mūsų siūlomomis technologijomis neviršyja 40 000 Eur. Įvertinus tai, kad kalbame apie pasyvų namą, kurio vėlesnės energetinės sąnaudos yra ženkliai mažesnės nei kotedžų ar butų;

Namų statyba Kaina (projektų virš 80 m2) prasideda nuo 250€/m² skaičiuojame prieklausomai nuo statybos tipo, sutartų darbų apimties, kitų faktorių galinčių lemti statybos kainą.

Norėdami gauti daugiau informacijos ar pasikonsultuoti, pirminei nemokamai konsultacijai REGISTRUOKITĖS čia;

Taip pat skaitykite: Mažų namų projektai