Elektrikas kaune

elektrikas kaune

Kiekvienais metais Lietuvoje įregistruojama virš 4000 leidimų naujai statomiems objektams (Namams, patalpoms ir kitiems statiniams). Be abejo daugumoje pastatų yra naudojama elektros energija, o tuo pačiu reikalingas ir elektros tinklas ir jo komponentai. Nemažą mūsų paslaugų dalį sudaro naujos statybos namų elektros sprendimai, nauja elektros instaliacija. Kiekvienas pasyvusbustas.lt elektrikas Kaune aptarnauja klientus tiek įrengiant namo išorės instaliaciją, tiek ir vidų. Darbus atlieka ilgametę patirtį turintys darbuotojai. Elektros montavimo darbai vykdomi laikantis elektros įrenginių įrengimo taisyklių.Darbų kokybės valdymo sistema

Dirbame pagal įmonėje įsidiegtą darbų valdymo sistemą, todėl darbus atliksime tinkamai ir operatyviai. Elektrikas Kaune kartu su Jumis aptars ir suderins elektros tinklo išplanavimą ir schemą. Visus tinklo mazgus įrengsime Jūsų pageidaujamose vietose laikantis visų reikalavimų. Įvertinsime Jūsų namo elektros apkrovas ir apskaičiuosime reikalingus tinklo pralaidumus. Suplanuosime patogų Jums meistro atvykimo laiką ir tinkamiausia laiką pradėti darbus.

Wago-221-Series-Lever-Wire-Connectors

Norėdami užtikrinti savo daromų darbų ilgaamžiškumą ir praktiškumą siūlome mūsų praktikos patikrintus elektros instaliacijos komponentus. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, garantuojančiomis tinklo ilgaamžiškumą, patvarumą ir saugumą. Manome, kad pigiausi sprendimai nėra geriausi sprendimai, nes dažnai jiems sudėtinga suteikti garantiją.

 

pasyvus bustas elektrikas kaune

 

Puikus namas turi būti patogiai valdomas. Diegiame įvairius sprendimus, leidžiančius patogiau valdyti savo būstą, “protingo” namo technologijas.
Buityje, drėgnose patalpose esantys prietaisai vis dažniau yra laidūs elektrai. Palietus skalbimo mašiną ar šaldytuvą jaučiame elektros srovę, kurios iškrovos gali ir nutrenkti. Naujai tvarkant tinklą, įžeminimas yra būtinybė, kaip ir nuotėkio relė, kuri apsaugo nuo tokio tipo iškrovų. Esame racionalaus vartojimo šalininkai, siekiame ne didžiausios sąmatos, o protingiausio sprendimo, kuriuo liktų patenkintas kiekvienas mūsų klientas.

Darbų apimtis ir kainą su jumis aptars mūsų kiekvienas elektrikas Kaune. Kad greičiau sužinoti kainą, galite fotografuoti savo patalpas ir objektus, kai kurių darbų apimtis įmanoma įvertinti iš nuotraukų. Kiekvieno kliento situaciją aptariame telefonu, nustatome ar sąmatai patvirtinti reikalinga objekto apžiūra, todėl palikite savo kontaktus, kuo tiklesnę informaciją apie savo gedimą ir pageidaujamą aptarnavimo laiką ir artimiausiu metu susisieksime aptarti Jūsų situaciją ir suderinti darbų grafiką: Registracija

Taip pat skaitykite: Elektriko paslaugos kaune butų ūkiui

Elektrikas Kaune

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *